Поличка у фонді «Британський романтик» (до 230-річчя від дня народження англійського поета Джорджа Байрона)

2018-01-22

/Files/images/байрон.JPG

22 січня 2018 року виповнюється 230 років від дня народження англійського поета Джорджа Байрона. До цієї

дати в бібліотеці діє поличка у фонді «Британський романтик», оформлена бібліотекарем кафедри юнацтва, з якої можна дізнатися про предків Джорджа, які отримали титул лордів ще в ХУІ ст., про родину поета і його юнацькі роки; про сповнене пригод, мандрівок, кохання і творчості життя поета; також можна прочитати вірші Д.Байрона в перекладах поетів і перекладачів Росії та України, які доповнені ілюстраціями та висловами визначних людей.