Тематично – ілюстраційна виставка «Юні оборонці Батьківщини» ( до 100- річчя подій під Крутами)

2018-01-22

/Files/images/P1220009.JPG

Є в українській історії події, які стали знаковими, символічними.

Такою подією стала смерть молодих юнаків, які стали на захист молодої Української держави, яка заявила світові, 22 січня 1918 р., що вона є вільною і незалежною, суверенною. А вже через 7 днів 29 січня, на залізничній станції біля села Крути триста київських студентів вступили в нерівний бій з 6-ти тисячною більшовицькою армією, яка напала на Українську Народну Республіку.

Вони майже всі загинули в цім нерівнім бою, принесли в жертву Батьківщині свою молодість, своє життя.

В інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» з нагоди 100 – річчя подій під Крутами, оформлено провідним бібліотекарем Байрак Л.І. тематично – ілюстраційну виставку «Юні оборонці Батьківщини».

Виставка зацікавить небайдужих відвідувачів інформацією з книжково – періодичних видань про історію героїзму трьохсот юнаків крутян, які в січні 1918 року піднялися на захист Української держави.

Запрошуємо відвідати бібліотеку та вшанувати загиблих юнаків і зберегти пам’ять про ці трагічні сторінки у житті нашого народу.