Виставка - ім'я «Богдан Хмельницький – творець козацької держави» (до 370 – річчя обрання Богдана Хмельницького Гетьманом Війська Запорізького)

2018-01-12

/Files/images/хмельницький.jpg

До 370 – річчя обрання Богдана Хмельницького Гетьманом Війська Запорізького на абонементі оформлена книжкова виставка - ім'я«Богдан Хмельницький – творець козацької держави».

Богдан Хмельницький - видатний український політик, полководець і дипломат, очільник національно – визвольної боротьби 1648 – 1657 років, що створив армію, формував державні інституції, зміцнював гетьманську владу. Він сформулював державну ідею, що передбачала створення незалежної соборної Української держави, запобіг спалаху громадянської війни. І одночасно запровадив новий адміністративно-територіальний устрій, реформував Січ, зміцнив державні інституції, вдосконалював функціонування органів влади.

На виставці представлено літературу з історії життя і діяльності гетьмана, художні твори про Б. Хмельницького, що надає змогу користувачам бібліотеки розширити свої знання про славетного українського гетьмана. Це вкрай важливо ще й тому, що він відноситься до розряду тих постатей, з яких починається Батьківщина.

Прочитайте знову сторінки нашої історії! Хай доля гетьмана допоможе вам осмислити її!