Виставка-портрет "Велетень духу і таланту" (до 80-річчя від дня народження В.Стуса)

2018-01-03

/Files/images/cтус.JPG

«Велетень духу і таланту» – під такою назвою абонемент КЗК «Апостолівська міська бібліотека» презентує книжкову виставку-портрет до 80-річчя від дня народження Василя Стуса, українського поета, перекладача, мислителя і дисидента, який став уособленням незламності українського духу.

Василь Стус народився в неспокійний і несвятковий Святвечір у хаті, що притулилася обабіч стрімкого, притрушеного снігом провулочка. Він був четвертою дитиною в родині, яку фатальні зміни гнали з рідної Вінниччини.

Тяжкою була дорога долі поета, але духовний подвиг Василя Стуса не пропав марно. Доказ тому – постійне зростання інтересу до його особи і творчості.

Книги представлені на виставці допоможуть більш детального ознайомлення з життєвим і творчим шляхом поета. Кожна книга – ще один штрих до висвітлення нелегкої долі нашого сучасника, що боровся за вільне життя на рідній Україні.

Поет і громадянин – це не дві іпостасі Стуса. Це цілісна особистість не лише національного, а вселюдського масштабу, у чому переконуєшся, читаючи його поезію, прозу, листи, свідчення людей різних національностей і різного світогляду.

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi