«Різдвяною стежиною до щастя і добра» (до Новорічно – Різдвяних свят)

2018-01-04

/Files/images/P1040015.JPG

Нехай Різдвяна зірка засяє щастям у кожній оселі, нехай найвеличніші празники - Різдво, Василя та Маланки, Водохреще - очистять наші душі, принесуть всім мир, злагоду, достаток!

Нехай щедрівки та колядки засіють серця добром, любов'ю, вірою в те, що наша славна ненька - Україна розквітне, стане заможною державою!

Нехай Маланка - символ Матері-Землі, Василь - її наречений - символ Нового року, подарують ключі небесні, що відчинять шлях до успіху і в навчанні, і в роботі!

Щедрого і доброго вечора! Засіваймо ниву добірним зерном, щоб мати добрий урожай. Застелімо у свята столи килимами та зберімося однією родиною, щоб у Новому 2018 році ми всі вкупі утверджували на нашій землі мир, славу, волю, кращу долю!

Для користувачів бібліотеки в інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» організовано книжково – періодичний огляд «Різдвяною стежиною до щастя та добра». Запропонований огляд зацікавить відвідувачів з народознавчою інформацією про історію святкування Святвечора, традиції свята Різдва, допоможе бажаючим підібрати на свято Меланки та Василя цікаві колядки та щедрівки а також ознайомитись з рецептами приготування різдвяних страв. Тож запрошуємо відвідувачів до нас на ознайомлення з цікавою інформацією.

Сердечно вітаємо усіх з Новим Роком та Різдвяними святами!