Вечір-портрет «Закоханий був в український сміх, що зігрівав і чарував усіх» (до 105-річчя від дня народження А.К.Сови)

2017-12-27

/Files/images/Сова.jpg

До 105-ї річниці від дня народження народного артиста України Андрія Сови – виконавця гумористичних літературних творів на абонементі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» з членами клубу «В колі друзів» було проведено вечір-портрет «Закоханий був в український сміх, що зігрівав і чарував усіх»

Андрій Корнійович Сова... Хто з численних прихильників гумору в Україні та й за її межами не знає цього прізвища? Широко знаний і улюблений в народі виконавець гумористичних літературних творів, народний артист України, чи не найпопулярніша творча особистість для українців старшого покоління. У 60-70-ті роки без його участі не відбувався жоден великий святковий концерт. Це був сміхотворець справді багатогранний, якого називали і чаклуном веселого настрою, і ювелірним майстром сміху, і творцем своєрідного театру сатиричних мініатюр. Та перш ніж стати видатним майстром слова й мати такий гучний успіх, Андрію Корнійовичу довелося пройти складний життєвий шлях. Про життєвий та творчий шлях великого актора розповіла бібліотекар абонементу Тимошенко В.С. Присутні з задоволенням переглянули фільм «Український пересмішник» та поділилися спогадами та враженнями від його творчості.

Життя і творчість Андрія Корнійовича Сови переконливо доводять, що здібності людини – не тільки від народження. Талант – це насамперед особистість, творцем якої є воля і праця. І чим ця особистість багатша, тим вона талановитіша, багатогранніша. Андрій Корнійович володів дивовижним талантом перевтілення в тих, кого з такою майстерністю зображено у сатиричних і гумористичних творах Остапа Вишні, Степана Олійника, Євгена Кравченка та ін. Кожен твір письменників-гумористів у виконанні артиста набував надзвичайної сили впливу на переповнені аудиторії слухачів.