«Подарунки приймай крокує в кожний дім Миколай» (до Дня Святого Миколая)

2017-12-18

/Files/images/PC180165.JPG

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми.

З давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей. І, звичайно ж, чекали головного нічного гостя — Миколи - чудотворця, запалювали свічки, читали молитви. Про давні традиції святкування Дня Святого Миколая відвідувачі можуть довідатися з книжково-періодичного калейдоскопа «Подарунки приймай, крокує в кожний дім Миколай», який підготувала провідний бібліотекар читального залу Байрак Л.І. Дорогі користувачі, якщо ви бажаєте більше дізнатися про Святого Миколая, завітайте до читального залу КЗК «Апостолівська міська бібліотека» та ознайомтеся із святковою виставкою.

Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці,

Нехай нас всіх оберігає й на добрі вчинки наставляє!

Ще хай заступиться за тих, про кого геть ніхто не дбає!

Та в кожен дім і в кожну хату принесе радощів багато!

ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ МИКОЛАЯ!!