Виставка-портрет «Григорій Савич Сковорода — український просвітитель,гуманіст, філософ, поет, педагог» (до 295-річчя від дня народження)

2017-11-23

/Files/images/сковорода.jpg

Видатному українському філософу і письменнику Григорію Савичу Сковороді виповнюється 295 років від дня народження. Григорій Сковорода своєю творчою спадщиною і сьогодні залишається разом з народом. Його життя і творчість були нероздільними. З нагоди ювілейної дати письменника у бібліотеці для користувачів організована книжкова виставка-портрет: «Григорій Савич Сковорода — український просвітитель,гуманіст, філософ, поет, педагог». При підборі матеріалів до виставки ми об’єднали як твори Григорія Сковороди, так і літературу про нього, а також представити прозові та поетичні твори, присвячені Григорію Савичу, а його афоризми використали як цитати. Сподіваємосьщо це допоможе користувачам ознайомитись з біографією та світоглядом Григорія Сковороди.