Подаруй радість дітям !

2017-10-30

/Files/images/konstitutsya_ukrani/IMG_5014.JPGКрасива осінь вишиває клени Червоним, жовтим, срібним, золотим. А листя просить: - Виший нас зеленим! Ми ще побудем, ще не облетим! А листя просить: - Дай нам тої втіхи! Сади прекрасні, роси – як вино. Ворони п’ють надкльовані горіхи. А що їм, чорним? Чорним все одно. Двори стоять у хуртовині айстр. Яка ж прекрасна ця рожева, Синя й біла хуртовина!.. Ліна Костенко

Як бачимо, сама природа наділила нас прекрасною природою і багатою порою року - осінню, яка щедро роздає свою різнобарвність, колоритність і дарує нам натхнення на творчість та мистецтво. Хтось творить красу словом, хтось - звуком, а хтось - кольорами. Радість, яку дають нам картини - це радість участі разом з художником в тому процесі пізнання світу, який ми називаємо мистецтвом. Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Своїми роботами художники передають душевні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються донести до людей, свої ідеї. І не дивно, що саме восени у другу неділю жовтня - в цьому році – 8-го числа, в Україні відзначається День художника, а 18 жовтня - День солодощів – свято, що зародилося в Америці, однак до нас воно теж дійшло. Вважається, що солодощі, при їх помірному вживанні, насичують організм вуглеводами, які додають сил та енергії.

Об’єднавши ці дві події, бібліотекар кафедри юнацтва комунального закладу культури «Апостолівська міська бібліотека» Л.Г. Зінов’єва завітала 27 жовтня 2017 року до класу образотворчого мистецтва комунального навчального закладу «Апостолівська міська школа естетичного виховання» (викладач Єгай О.С.) із осінніми хризантемами, святковими привітаннями та найкращими побажаннями, провела гру – конкурс «Подорож до країни мистецтва» та організувала «солодкий стіл» зі смачними напоями, тістечками, цукерками. В заході взяли участь Михайло Перевишин, Настя Манаєнкова, Єгор Миронов, Іван Герасімов, Анастасія Теплюк, Михайло Процик, Катерина Процик, Анна Гринішина, Олександр Михайленко, Марія Ігнатьєва, Аня Калиханова, Анастасія Богомолова та інші.

У той час, коли всі діти оточені турботою і любов`ю, дітям, що перебувають у дитячих будинках та інтернатах, не вистачає батьківського тепла і турботи, а часто – елементарних необхідних речей: одягу і взуття, улюбленої іграшки та солодощів. Л.Г.Зінов’єва організувала також благодійну акцію «Подаруй радість дітям!», зібрала деякі теплі речі та придбала торти і цукерки для вихованців центру Надія». В акції взяли участь учні «художки», створивши та подарувавши дві картини дітям. До акції долучилась також директор КНЗ «АМШЕВ» А.І.Черемпей, зібравши дитячий одяг та взуття. Всі ці речі та подарунки були відвезені та передані Людмилою Григорівною 28 жовтня до Апостолівського центру соціально – психологічної реабілітації дітей «Надія».