«За Вітчизну під покровом Пресвятої Богородиці» (До Дня захисника України та Дня українського козацтва)

2017-10-12

/Files/images/DSCN2984.JPG

14 жовтня в Україні відзначається подвійне свято – День захисника України та День українського козацтва. У минулому українського народу було таке неповторне й легендарне явище, як Запорізька Січ. Це про неї Гоголь писав: «Ось вона Січ! Ось те гніздо звідки вилітають горді й дужі орли. Ось звідки розвивається воля й козацтво на всю Україну». Для українського народу козаки-запорожці були й залишаються уособленням кращих людських якостей і виразником незламного національного духу, прикладом для наступних борців за незалежність України.

Президент України П.О.Порошенко з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня 2014 року підписав Указ № 806/2014, яким в Україні встановлено свято — День захисника України, що відзначатиметься щорічно 14 жовтня.

З нагоди цих свят в читальному залі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» провідним бібліотекарем Байрак Л.І. оформлена книжково-тематична виставка «За Вітчизну під покровом Пресвятої Богородиці». На ній представлена література про історію створення українського козацтва з витоків до сьогодення, та художні твори про козацтво. Також на виставці розміщені газетно-журнальні публікації про тривожні події, які відбуваються в нашій країні та мужніх захисників України, які боронять кордони держави.

Відвідувачі мають змогу детальніше ознайомитися з літературою на нашій виставці. ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТАМИ!!