Виставка-портрет «Іван Багряний: «Велика справа потребує великого серця» (до 110-річчя від дня народження Івана Павловича Багряного (Лозов'яги))

2017-10-02

/Files/images/багряний.jpg

До уваги користувачів на абонементі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» представлено виставку-портрет «Іван Багряний: Велика справа потребує великого серця» до 110-річчя від дня народження Івана Павловича Багряного (Лозов’яги). Внесок у боротьбу за незалежність України, який встиг зробити за свій короткий вік І. Багряний, опинившись далеко від рідної землі, у вимушеній еміграції, до того ж із підірваним у сталінських катівнях здоров’ям, неоціненний. Іван Багряний належить до тих письменників, які витримають випробування часом і складуть золотий фонд нашої класики. Віднайдені, упорядковані й ґрунтовно прокоментовані нові документи, листи, спогади, нотатки та інші матеріали, а особливо його власні твори дають неабияку змогу всім небайдужим прилучитися до вивчення біографії Великого Українця, а водночас і до нашого героїчного минулого.