Сті́вен Е́двін Кі́нг (21 вересня 1947, Портленд, Мен, США) — американський письменник, автор творів -бестселерів у стилях жахи, фентезі, трилер, містика.

2017-09-21

/Files/images/f/IMG_4780.JPG

Сті́вен Е́двін Кі́нг (21 вересня1947, Портленд, Мен, США)— американський письменник, автор творів -бестселерів у стилях жахи, фентезі, трилер, містика.

На цей момент Кінг написав та видав 54 романи, сім із них під псевдонімом Річард Бахман та шість нон-фікшн книжок. До цього додаються ще 200 оповідань, які переважно усі увішли до збірок короткої прози. Події у більшості історіях Кінга відбуваються у штаті Мен. Його роман “Ріта Гейворт і втеча з Шоушенка” став літературною основою для фільму “Втеча із Шоушенка”, який визнали одним із найкращих кінофільмів в історії. Сьогодні Кінгу 70! До свята бібліотекар кафедри юнацтва підготувала добірку із найбільш популярних книжок Стівена Кінга. Тож завітайте до КЗК «Апостолівська міська бібліотека» на виставку – екскурс «Король жахів».