О.Генрі - Вільям Сідні Портер.

2017-09-11

Виставкова діяльність нашої бібліотеки була і залишається важливою складовою бібліотечного обслуговування. Тому пропонуємо нашим користувачам ознайомитися з творчістю американського письменника О.Генрі, переглянути його книги, фото та довідкову інформацію, зібрані в поличці «Майстер короткого оповідання та гостросюжетної новели», оформленій бібліотекарем кафедри юнацтва 11 вересня 2017 року з нагоди 155 – річчя від дня народження О.Генрі - одного з небагатьох письменників, серед оповідань якого неможливо вибрати кращі - всі вони написані іскрометною і чудовою мовою. Справжнє ім'я та прізвище О.Генрі - Вільям Сідні Портер. Перше оповідання письменника було опублікована в 1899 році («Різдвяний подарунок Діка — Свистуна»). Всього О. Генрі за життя написав 273 оповідання. Перший роман «Королі і капуста» був надрукований в 1904. Відомі твори О. Генрі: «Чотири мільйони» (1906), «Серце Заходу» (1907), «Шляхетний шахрай» (1908), «Шляхи долі» (1909), «Точні справи» (1910) та інші. О. Генрі займає в американській літературі виняткове місце як майстер жанру оповідання. Майже все життя О. Генрі присвятив написанню коротких оповідань з несподіваними поворотами сюжету. Лише наприкінці життя О. Генрі зайнявся романами.