ЕКОЛОГО – ПРОСВІТНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ БІБЛІОТЕЧНИХ УСТАНОВ

2017-09-11

/Files/images/P9070114.JPG

29 серпня 2017 р. у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці імені первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія відбувся семінар «Еколого-просвітницька діяльність у бібліотечній справі», організатором якого є Всеукраїнська екологічна ліга. У заході взяли участь фахівці районних, міських та обласних бібліотек Дніпропетровської області.

Від КЗК «Апостолівська міська бібліотека» на семінарі була присутня бібліограф Демченко В.А., яка дізналася від представників Всеукраїнської екологічної ліги безліч цікавої інформації про збалансований розвиток для України та еколого – просвітницьку діяльність. Районним, міським бібліотекам області з нагоди 20-річчя Всеукраїнської екологічної ліги було подаровано третій том "Екологічної енциклопедії" (1,2 том вони отримали раніше), і комплект літератури природоохоронного спрямування.

З цієї нагоди в краєзнавчому куточку читального залу створено екологічну поличку з комплекту подарованої літератури. ЗАПРОШУЄМУ ВСІХ НЕ БАЙДУЖИХ ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПІДБІРКОЮ ЛІТЕРАТУРИ