Моя Україна – вільна країна

2017-08-22

/Files/images/f/IMG_4759.JPG

Моя Україна – вільна країна

Україна крокує шляхом побудови незалежної держави ось уже 26 років. Торуючи цю нелегку дорогу, вона добивалась успіху, робила фатальні помилки, раділа і сумувала, але йшла тільки вперед! Напередодні Дня Державного Прапора та свята Незалежності України Апостолівська міська бібліотека спільно з Апостолівським міським народним історико – краєзнавчим музеєм завітали до вихованців Апостолівського центру соціально – психологічної реабілітації дітей «Надія» і провели виховну годину «Моя Україна – вільна країна», метою якої було показати, як ми бачимо себе в нашій державі, ким ми є, що для нас є дорогим і чому, що нам потрібно берегти і передавати наші символи, свята, традиції та обряди, примноживши, своїм нащадкам.

Бібліотекар кафедри юнацтва Зінов’єва Л.Г. щиро привітала присутніх зі святом, розповіла про виникнення та затвердження Державного Прапора України, значення національної символіки України, становлення самостійної незалежної держави України, відзначення цих свят щорічно 23 та 24 серпня. Розповідь супроводжувалась переглядом підібраних відеоматеріалів про історію українського державотворення, тематичних музичних відео роликів про нашу Батьківщину, українців та культуру (найстаріші, найкрасивіші міста України, найдивовижніші природні об’єкти - українські Карпати, найбільшу річку Дніпро, озера тощо), які продемонстрував комп’ютерник бібліотеки Коваль А.М. Діти середньої групи, групи хлопців та групи дівчат (вихователі Бурлаченко О.А., Володіна І.І., Присяжнюк Є.В.) поглибили свої знання про національні та державні символи України, почули про історію рідного краю, походження українських земель, читали вірші про Україну та любов до рідної Батьківщини, давали відповіді на питання вікторини, яку провела завідувачка музею Хомич З.І.

Організатори заходу намагалися розширити різнобічні уявлення дітей про Україну, виховати почуття любові та поваги до своєї Батьківщини, викликати їх інтерес до навколишнього світу, позитивні емоції та створити гарний святковий настрій. Захід завершився найкращими побажаннями та врученням подарунків вихованцям Апостолівського центру соціально – психологічної реабілітації дітей «Надія».