Книжкова полиця "Життя віддане за Україну" (до110-річчя від дня народження Олега Ольжича)

2017-07-05

/Files/images/ольжич.jpg

З 5 липня 2017 р. до уваги читачів абонементу КЗК «Апостолівська міська бібліотека» експонується книжкова поличка «Життя віддане за Україну» (до 110-річчя від дня народження українського поета, політичного діяча та археолога О.Ольжича (1907-1944)).Олег Ольжич прожив лише 37 років та за цей короткий час він встиг зробити дуже багато для України. В 1944-му Ольг Ольжич загинув у нацистському концтаборі Заксенгаузен, так і не побачивши новонародженого сина, якого назвали на його честь.

Книги представлені на полиці висвітлюють основні етапи життя та діяльності О.Ольжича, показують його місце і значення в літературі, історичній науці та процесі розвитку нації.