Книжкова поличка «Іван Мазепа як будівничий української державності та культури» (до 330-річчя обрання Івана Мазепи Гетьманом Лівобережної України)

2017-07-25

/Files/images/лллз.jpg

25 липня 330 років тому Івана Мазепу було обрано Гетьманом Лівобережної України. З цієї нагоди на абонементі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» презентовано книжкову поличку «Іван Мазепа як будівничий української державності та культури». На якій розміщені книги, що допоможуть вам, шановні користувачі, ознайомитися із життєвим шляхом визначного українського гетьмана Івана Мазепи, непересічними людськими якостями великого Українця.

Іван Мазепа – один із найславніших гетьманів України, знакова особистість, найяскравіша, найвидатніша, постать української історії, борець за інтереси України. Іван Мазепа одним із перших виплекав ідею самостійної незалежної України. Втіленню цієї ідеї в життя він присвятив все своє життя, поставивши за мету вибороти звільнення українського народу від панування чужинців.

Тож запрошуємо усіх завітати до бібліотеки та долучитися до перегляду літератури.

Чекаємо на зустріч з вами.