«Цілюща сила рослинного різнобарв’я»

2017-07-12

/Files/images/P7120099.JPG

З року в рік природа не втомлюється зачаровувати красою своїх рослинних скарбів: вбираються коштовними сережками дерева; мерехтять білі китиці суцвіть на калинових кущах, кивають дзвониками духм’яні конвалії; навіюють містичні фантазії аромат м’яти та полину. Дзвенить повітря від свіжості та світла. Пломеніють різнотрав’ям луки та гаї!

Іще за сивої давнини рослини лікували людство. Вони перші пришли на допомогу здоров’ю, молодості та красі.

Традиції лікування цими надзвичайними дарами природи збереглися й до наших часів. Рослини стали головним джерелом для отримання лікувальних та профілактичних засобів у медицині та незамінними ліками у народних аптечках.

З 12 липня в читальному залі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» всі бажаючі мають змогу здійснити уявну подорож світом рослинного різнобарв’я, яку підготувала для Вас провідний бібліотекар Байрак Л.І. Ласкаво просимо відвідувачів поринути у природу рослинного царства.