«У колі книжкового сяйва» (До 70-річчя від дня народження Н.П. Нікуліної, поетеси Дніпропетровщини)

2017-07-07

/Files/images/P7070094.JPG

Серед імен українських поетес, які відіграли помітну роль у літературному процесі Дніпропетровщини слід згадати ім’я Наталки Нікуліної. Цього літа – 7 липня – мало б виповнитися 70 літ високоталановитій поетесі. У своєму недовгому житті вона віддавала людям все, що мала.

Наталка Нікуліна мала лише п’ять книжок за життя, остання – «Знамення калини» була видана її друзями як спогад про світлу душу, що так рано і трагічно покинула цей світ. Та творче надбання поетеси вимірюється не кількість книг, а вагомим внеском у рідну літературу.

З нагоди цієї дати в читальному залі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» оформлена виставка – ім’я «У колі книжкового сяйва», на якій розміщені збірки віршів поетеси, з якими кожен відвідувач може ознайомитися.