День молоді

2017-06-19

/Files/images/f/IMG_4582.JPG

Підростаюче покоління: юнацтво, молодь – це надія на світле, забезпечене і безтурботне майбутнє нашої держави. Тому кафедра юнацтва КЗК «АМБ» протягом року працює над втіленням у життя державної молодіжної політики і, зокрема, залученням молоді до книги, вивченням, вдосконаленням, розвитком та збереженням культури молодіжного середовища.

19 червня 2017 року в Апостолівській міській бібліотеці було надзвичайно весело та цікаво. Тут, в святково прикрашеній малій актовій залі для учнів восьмих класів Апостолівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1, відбувся захід до Дня молоді – гра-конкурс «Квітуй у пісні й добрих справах, чарівна молодість моя». До уваги гостей була підготовлена виставка робіт учнів художнього класу Апостолівської школи естетичного виховання, техніка виконання яких вражала: батик, парфуменс, квілінг, вітраж, вироби з природного матеріалу тощо.

Бібліотекар кафедри юнацтва Зінов’єва Л.Г. відкрила свято, а провідний бібліотекар читального залу Байрак Л.І. ознайомила з історією Дня молоді. Ведучі щиро привітали зі святом всіх присутніх, провели різноманітні конкурси та вікторини. Всі молоді люди просто обожнюють веселитися і, як ніхто, знають, як воно — по-справжньому радіти життю. Учні із задоволенням приймали участь у змаганнях, розповіли про свої добрі вчинки, здібності, талант, а також на практиці перевірили свої знання, навики, уміння, ерудицію та вдачу. На всіх переможців і учасників заходу чекали солодкі призи. Протягом заходу лунали молодіжні пісні та веселі мелодії./Files/images/f/IMG_4568.JPG

Організатори та учасники вклали в гру - конкурс весь свій талант, ентузіазм, невгасимий оптимізм та творчу майстерність, тому свято вдалося на славу! Хочеться побажати, щоб і наступні кроки нашої молоді були такими ж радісними, розвиваючими та цікавими.