"Наші океани - наша відповідальність" (до Всесвітнього дня океанів)

2017-06-08

/Files/images/P6080071.JPG

94% життя на Землі зосереджено у воді.

Вченим більше відомо про поверхню Місяця, ніж про глибинах світового океану. Близько двох третин всіх морських мешканців залишаються недослідженими, а коли виявляються нові різновиди, це піднімає ще більше запитань про морського життя. Pішенням Міжнародного саміту на вищому рівні, який проводився в 1992-му році в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), було прийнято нове і цікаве свято, під назвою «Всесвітній день океанів», яке тепер проводиться щорічно 8-го червня. У цей день співробітниками багатьох акваріумів і зоопарків, аквапарків та дельфінаріїв, морських і океанічних експозицій, які докладають і координують свої зусилля для боротьби за права мешканців флори і фауни морських і океанічних глибин, а також відстоюють позиції стабільної екологічної обстановки, проводяться ряд найрізноманітніших заходів, спрямованих на розширення поінформованості громадськості з питань і проблем життя та екології світового океану та його мешканців.

З цієї нагоди в читальному залі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» оформлено екологічну поличку-акцію «Наші океани – наша відповідальність». Ми також приєднуємося до цієї прекрасної ініціативи і раді, що людство має ще одну важливу можливість, силами всіх зацікавлених людей, зберігати природу і сприяти її відновленню в кращому вигляді. Будемо дбати про флору і фауну морів і океанів, а це в свою чергу нехай неодмінно послужить перешкодою до негативних екологічних наслідків і вимирання багатьох видів.

/Files/images/P6080068.JPG