В районній бібліотеці відкрився Центр слов'янської писемності та культури

2013-05-19

/Files/images/kirillimefod_2m.jpg

На базі Комунального закладу культури «Апостолівська районна бібліотека» створено центр слов’янської писемності та культури .

Мета центру є задоволення громадськості у реалізації прав на вживання рідної мови, залучення населення району до духовного взаєморозуміння та культурного взаємозбагачення, а також підготовка та святкування 1150-річного ювілею створення слов'янської писемності та культури.

Документальні ресурси представлені книгами, періодичними виданнями, доступом до електронної інформації про слов'янську писемність та культуру через мережу Інтернет. Це видання провідних українських, російських видавництв українською та російськими мовами про слов'янську історію, культуру, побут, традиції, мовознавство та пам'ятки писемності. Широко представлена література краєзнавчого характеру.