«Тут живе історія та культура» (до Міжнародного дня музеїв, Дня пам’яток історії та культури)

2017-05-18

/Files/images/IMG_4485.JPG

Щороку 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

До уваги читачів – виставка-вернісаж «Тут живе історія та культура» до Міжнародного дня музеїв, Дня пам’яток історії та культури, яка діє на кафедрі юнацтва Апостолівської міської бібліотеки з 18 травня 2017 року. На ній представлені художні та книжково-ілюстративні книги і фотографії, що розповідають про музеї України, величні пам’ятки історії та культури, про звичаї і традиції нашого народу.