«Народно – пісенні скарби України» (засідання народознавчого клубу «Криниченька»)

2017-05-18

/Files/images/DSCN2903.JPG

Українська пісня — це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. Кожне своє враження, кожне переживання людина виливала в пісні. Про красу і силу народних пісень із захватом писало багато українських письменників. Іван Франко казав у «Мойсеї»: «Задармо в пісні твоїй ллється туга і сміх дзвінкий і жалощі кохання, надій і втіхи світляная смуга?» О. Дей висловив це по-своєму: «Українська народна пісенність — дорогоцінне надбання поетичного генія трудового народу, нев'януча окраса його духовної культури». Тому не дивно, що саме українська пісня стала темою чергового засідання народознавчого клубу «Криниченька». Народознавчий відео-екскурс «Народно – пісенні скарби України» Байрак Л.І. та Демченко В.А. провели в Апостолівській ЗШ №4 разом з учнями 9-Б класу.

/Files/images/DSCN2865.JPG

Завдяки ведучим діти дізналися, що з допомогою українських пісень ми можемо побачити, як глибоко народ відчував красу життя. Народні пісні криють у собі таку силу уяви та багатство щирих переживань, що стали джерелом натхнення поетів та письменників. Але народні пісні не тільки надихали літераторів, вони, перш за все, звеселяли сірі будні українців, були розрадою в тяжку годину, поліпшували настрій, полегшували важку працю.

Наприкінці заходу школярі прийняли активну участь у пісенній вікторині та грі-пантомімі, за які отримали солодкі призи.

/Files/images/DSCN2890.JPG/Files/images/DSCN2884.JPG