Вечір поетичного настрою "Усе любов'ю зміряне до дня" (до 95-річчя від дня народження Д.О.Луценка)

2016-10-12

/Files/images/IMG_20161013_104152.jpg

12 жовтня 2016 року в КЗК «Апостолівська міська бібліотека» проведено вечір поетичного настрою «УСЕ ЛЮБОВ'Ю ЗМІРЯНЕ ДО ДНА» до 95-річчя від дня народження поета-піснетворця, поета-лірика, лауреата Державної премії імені Т.Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Омеляновича Луценка. На вечорі були присутні члени клубу «В колі друзів». Бібліотекар відділу обслуговування Тимошенко В.С. ознайомила присутніх з біографією поета-пісняра, його творчістю. Мелодії, створені на поезії Дмитра Луценка по-справжньому хвилюють, не залишаючи нікого байдужим. І відбувається це, мабуть, тому, що кожне своє поетичне слово він пропускав через серце і душу, наповнював пережитим. І дійсно всіх, хто був на вечорі, а це люди похилого віку переповнювало безліч вражень і почуттів. Пісні, що прозвучали нагадали їм дитинство, молодість. Минули роки... Сьогодні неможливо уявити собі скарбницю сучасної української пісні без творів Дмитра Омеляновича Луценка.