"День народження держави"

2013-08-23

/Files/images/WP_000842.jpg

23 серпня КЗК «Апостолівська районна бібліотека» та Апостолівський районний народний історико-краєзнавчий музей святкували День Незалежності України. На захід були запрошені діти Апостолівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

В читальному залі, бібліотекар кафедри юнацтва підготувала виставку книжок «День народження держави». В книгах описується історія становлення української держави, її політичний та економічний розвиток, відображаються документальні матеріали щодо проголошення незалежності та перші кроки нової держави. Діти переглянули слайд-шоу визначних та історичних місць України.

Під час екскурсії в музеї запрошені дізнались про природні багатства та історію нашого краю. В українській світлиці побачили побут українського народу, зразки декоративно-прикладного мистецтва, національні символи України. Була проведена бесіда «Державні символи України».

Наприкінці свята присутніх пригощали солодощами та фруктами.