Правова гра "Рівний рівному" до Всеукраїнського тижня права

2015-12-11

/Files/images/20151211100713.jpg

У стінах КЗК «АРБ» відбулася правова гра «Рівний рівному» до Всеукраїнського тижня права, який був започаткований Указом Президента України №1149 від 08.02.2008 «Про Всеукраїнський тиждень права». Проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН 1948 року Загальної декларації прав людини.

В багатьох статтях Конституції України зафіксовано, що держава «гарантує», «забезпечує» права і свободи людини, «дбає» про здійснення прав людини. Тобто людина є цінністю не тільки сама для себе, а й для усього суспільства.

А от «Світовою конституцією прав дитини» називають Конвенцію про права дитини, прийняту Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989р. Конвенція містить повний перелік прав дитини. Права дитини є не менш важливими, ніж права людини. Але більшість населення України навіть уявлення не має про особисті права дітей. Саме з ними і познайомилися ніші запрошені гості.

Учні переглянули відео-матеріали про права людини, про Конвенцію з прав дитини та ознайомилися зі своїми обов’язками. Також приймали участь у правовій грі: помандрували країною Права і Закону. Дітей чекали цікаві зупинки, нелегкі випробування, здоровий дух суперництва і свіжість відкриттів.

Головною метою заходу було підвищення загального рівня правової культури підростаючого покоління, поширення інформації щодо прав і свобод людини і громадянина та захисту прав людини.

На захід були запрошені учні АЦППРК, група 11-КСО.

/Files/images/20151211100852.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi