«КРИНИЦЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГІДНОСТІ » (до Дня Гідності та Свободи України)

2015-11-20

/Files/images/20151120092748.jpg

20 листопада, бібліотекар кафедри юнацтва КЗК "АРБ" провела захід до Дня Гідності та Свободи України "Криниця національної Гідності". На захід були запрошені учні АЦППРК гр. 10 КСУ.

Революція Гідності – це новий термін, який визначає політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року, викликані відходом політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію.

Зима, що нас змінила, дарувала нам багато пережиттів – радісних і величних, трагічних і болісних. Для кожного це була особлива зима. Протягом наступних років будуть нагоди згадувати і по-новому переживати події Майдану – спів і світло ліхтариків та біль втрат. Ті перші, які вийшли на Майдан всім нам сказали, що може і має бути інакше. Їм вдалося перемогти ДНК страху, яка довго формувала хромосоми нашої народної тотожності після усіх воєн, терорів, Голодоморів, яка вчила пристосовуватися, не давала сміливо діяти і заважала довіряти іншим. Вони це здолали.

Під час заходу учні пройшли етапами Єврореволюції, згадали основні події тих 94 днів. Під час боротьби українського народу проти режиму формувалося громадянське суспільство, вражаючи світ, а серце Європи билося на Майдані.

Після почутого та побаченого у молоді сформувалося ціннісне ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвилося почуття національної самосвідомості та громадянської активності. Учні усвідомили цінності людського життя та тих складових частин, які впливають на нього, роблять його багатогранним, плідним і корисним. Ми виховуємо патріотів, громадян, готових захищати свою Батьківщину.


Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi