«Що не родина - своя історія», засідання народознавчого клубу «Криниченька»

2015-11-11

/Files/images/lTlO90I1Tjw.jpg

«Що не родина - своя історія» - саме під такою назвою відбулося засідання народознавчого клубу «Криниченька» 11 листопада в читальному залі КЗК «Апостолівська районна бібліотека». На захід були запрошені учні ЗОШ№1, 8-Б класу (класний керівник Стогній О.М.)

Мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – все це наша родословна пам’ять, наші символи, наша історія. Присутні дізналися про історію родоводу, що являє собою генеалогічне дерево, послідовність поколінь, і взагалі що значить велетенське Дерево Роду. Дехто з учнів пригадав свій рід до п’ятого коліна. Кожна сім’я – особливий світ, свої традиції, звичаї. Про деякі звичаї та традиції в своїх сім’ях розповідали учні. Захід супроводжувався записами пісень про родину, матусю, батька. З розповіді провідного бібліотекара читального залу Байрак Л.І., присутні зрозуміли, що тільки у сім’ї людина навчається любові і добра, шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого родоводу. На заході учні влучно давали відповіді на питання вікторини «Чи знаю я тебе?», та для огляду був представлений перегляд літератури «Сім’я – ключ до щастя».

/Files/images/4azvNYp4EPA.jpg