Подорож в історію "З Україною в серці" (до 160-річчя від дня народження Д.І.Яворницького)

2015-11-02

/Files/images/h1mzKEU4tl4.jpg

2 листопада в КЗК «АРБ» було проведено подорож в історію «З Україною в серці» до 160-річчя від дня народження Д.І.Яворницького. Присутні на заході були члени клубу «У колі друзів». Бібліотекар відділу обслуговування Тимошенко В.С. розповіла про життєвий та творчий шлях відомого історика. За палку пристрасть до історії Запорозької Січі люди нарекли Дмитра Івановича «запорозьким батьком». Сучасники вважали Д. Яворницького “історичною особистістю”, “щирою українською душею”, борцем за незалежність України . Всі з великим інтересом переглянули фільм «Співець козацької слави», присвячений Яворницькому. Дмитро Іванович був відомий також і як письменник, що пробував свої сили й у віршуванні. Член клубу Г.Г.Дубрівна розповіла про свої враження під час читання художніх творів Яворницького, а Л.О.Бурбеза прочитала вірші, що їй найбільше сподобались.