Бібліотечний урок «Паперові та електронні книжки »

2015-10-20

/Files/images/ikiY1WTPUXI.jpg

Присутні на заході дізналися про призначення книги в житті людини як паперової так і електронної . Довідалися з інформації, яку надали бібліотекарі, як друкувалися перші книжки, хто був першим книгодрукарем, які є книги рекордсмени. До уваги школярів був показаний відео-перегляд «Найкращі бібліотеки світу», «Видатні книгодрукарі », «Демонстрація електронної книги».

З появою інформаційних технологій з'явилась можливість користуватися електронними книгами, про яку присутні дізнались на заході.

Підготували та провели цікавий, навчальний урок для учнів провідний бібліотекар читального залу Байрак Л.І., та бібліограф Приймак С.Ю.

З цього інформаційного уроку учні зрозуміли, що книга, в любому вигляді чи в паперовому, чи в електронному є основним носієм збереження і передачі інформації. Присутні зацікавились відвідуванням бібліотеки та читанням книг.