Бібліо-квест "Сучасна молодь читає" до Всеукраїнського дня бібліотек

2015-09-29

/Files/images/20150929133159.jpg

29 вересня 2015 року КЗК «Апостолівська районна бібліотека» запросила учнів 8-10-х класів для святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Працівниками КЗК "Апостолівської районної бібліотеки" та "Апостолівської районної бібліотеки для дітей" був розроблений розважально-пізнавальний бібліо-квест на тему «Сучасна молодь читає».

Старшокласники були поділені на три команди з обраними капітанами. Кожна команда отримала конверти із завданнями, в яких знаходилися маршрутні листи. Дані листи передбачали зупинки із завданнями. Учасники квесту завітали до всіх відділів бібліотеки і також до історико-краєзнавчого музею. Після вдало виконаних завдань гравці-переможці отримували бібліо-гривні, за які потім могли придбати товари у бібліо-кафе.

Наприкінці бібліо-квесту команди отримали літери та зашифровані слова і фіналом нашої розважально-пізнавальної гри було: складання речення «Сучасна молодь читає», де були задіяні всі команди-учасники квесту.

/Files/images/DSCN6931.JPG/Files/images/20150929125835.jpg/Files/images/OyEGt8xSIrQ.jpg/Files/images/DSCN6956.JPG