24 травня - Європейський день парків!

2015-05-22

/Files/images/20150522125004.jpg

"Мандрівка парками Європи" - відео-лекторій підготувала бібліотекар кафедри юнацтва КЗК "АРБ" для учнів 9-Б класу ЗШ №4 (захід відбувся згідно цільової програми діяльності к/ю "Знай про Європу більше").

Європейський День Парків був організований Федерацією ЄВРОПАРК - це європейська організація, яка об'єднує природні території, що охороняються, в тридцяти шести європейських країнах. Проведений вперше в 1999 році, цей день тепер святкується щороку по всій Європі 24 травня.

Сьогодні Європейський день парків символізує міжнародну солідарність територій, що охороняються. Свято організоване з метою підвищення профілю заповідників Європи, а також для того, щоб викликати суспільну підтримку їх роботи.

Запрошені гості здійснили віртуальну подорож знаменитими парками Європейських країн. Ведуча заходу підібрала найцікавіші з них, а саме: Гірський парк Вільгельмсхьоге у Німеччині, парк Сен-Клу і Версальський у Франції, Міні-Європа у Бельгії, парк Стоу – Англія, Сади Марагаля та парк Гуеля в Іспанії, Кекенхоф – Нідерланди.

Учні із задоволенням провели час: переглядали відео, слухали цікаві історичні факти, коментували, ділилися враженнями.