«Геній і американська трагедія» (до 150-ї річниці від дня народження Теодора Драйзера, американського прозаїка)

2021-08-26

1

Теодор Драйзер (американський прозаїк) народився 27 серпня 1871 року в містечку Терре-Хот, США. З нагоди відзначення 150-річниці від його дня народження бібліотекар кафедри юнацтва Юлія Рибалкіна підготувала бібліографічний вернісаж під назвою «Геній і американська трагедія».

У 1900 році вийшов роман «Сестри Керрі», який був засуджений критиками і підданий цензурі. Наступним романом став «Дженні Герхардт» (1911). Найбільш відомими роботами письменника вважається «Фінансист» (1912), «Титан» (1914) і «Геній» (1915). Та найкращою вважається трилогія про фінансиста Френка Каупервуда.
У 1932 році Голлівуд уклав контракт з письменником на екранізацію його роману «Дженні Герхардт».