«У пошуках утраченого часу» (до 150-річчя від дня народження Марселя Пруста, французького письменника)

2021-07-09

/Files/images/marsel-prust-1.jpg

Літературний огляд «У пошуках утраченого часу» присвячений Марселю Прусту — французькому письменнику, есеїсту та критику, що здобув світове визнання як автор роману-епопеї «У пошуках утраченого часу» (фр. À la recherche du temps perdu), одного з найвизначніших творів світової літератури двадцятого століття.

Огляд містить інформацію про життєвий і творчий шлях Марселя Пруста, а також бібліографічний список видань її творів та інформаційних джерел (книги, статті з періодичних видань) про письменника.

При створенні літературного огляду були використані документи з фонду комунального закладу культури «Апостолівська міська бібліотека».

Адресований широкому колу читачів.

Вкладення