• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • «Гаряче серце нескореної поетеси» (До 115 – ти річчя від дня народження О.І.Теліги , української поетеси, громадської і політичної діячки)

«Гаряче серце нескореної поетеси» (До 115 – ти річчя від дня народження О.І.Теліги , української поетеси, громадської і політичної діячки)

2021-07-20

/Files/images/IMG_20210720_082507.jpg

Серед українців, життя яких залишило яскравий слід в історії своєї Вітчизни, належне місце займає Олена Теліга – талановита поетеса, публіцистка, громадська діячка, закатована нацистами в Києві у Бабиному Яру.

Ім’я Олени Теліги стало відомим на рідній землі лише після того, як здійснилася її заповітна мрія, за яку віддала життя – Україна стала незалежною державою. За роки незалежності чимало зроблено для увічнення пам’яті великої патріотки. Вона пішла у вічність, щоб навіки злитися зі своїм народом, навіки залишитися в його вдячній пам’яті.

В інформаційно – краєзнавчому відділі КЗК «Апостолівська міська бібліотека» з нагоди юбілейної дати поетеси, яка народилася 21 липня 1906 року, провідним бібліотекарем Байрак Л.І. організовано виставку – персоналію «Олена Теліга: честь і слава нації», та підготовлено до відео перегляду поетичний альбом «Гаряче серце нескореної поетеси» (До 115 – ти річчя від дня народження О.І. Теліги, української поетеси, громадської і політичної діячки). Відео інформація знайомить з життєво – біографічним шляхом поетеси, яка за 35 років свого життя залишила великий слід в історії України, та творчими виданнями поетеси, вірші які були виданні після загибелі.

Олена Теліга піднялась на своїм кам’янистім верху як провідний маяк, щоб вогонь її серця запалював тисячі сердець нового покоління.

Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi