«Творець української історії» (135 років від дня народження І.П. Крип’якевича, українського історика)

2021-06-22

/Files/images/Ivan_Krypiakevych.jpg

Іван Петрович Крип'якевич — видатний історик України і особливо західних її областей. Він створив понад 50 цінних наукових праць, які здебільшого присвячені історії козацтва і визвольній війні українського народу проти шляхетської Польщі в середині XVII сторіччя. Вища атестаційна комісія Комітету в справах вищої школи при Раднаркомі СРСР присвоїла йому вчений ступінь доктора історичних наук і звання професора кафедри "Історії України".

Це велика честь! І.П.Крип'якевич цілком заслужив її. Багато вклав він енергії і сил, щоб дослідити життя, діяльність і невтомну боротьбу гетьмана війська запоріжського Богдана Хмельницького.

Відео-презентація підготовлена бібліотекарем відділу абонементу Тимошенко В.А., яка розміщена на нашій сторінці у мережі Фейсбук