«Слов’янська писемність і її творці» (до Дня слов’янської писемності та культури)

2021-05-24

/Files/images/писемність.jpg

Українці разом з усіма іншими слов’янськими народами 24 травня відзначають День слов’янської писемності й культури. Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія – творців слов’янської писемності.

Напевно, ніхто з нас, особливо, не задумувався над тим, яке значення для кожного народу має писемність, а разом з нею і культура. Адже писемність і культура – поняття взаємопов’язані і невід’ємні. Вони є не лише необхідністю для людини, а й показником народності.

Інформаційна мандрівка «Слов’янська писемність і її творці» підготовлена провідним бібліотекарем інформаційно-краєзнавчого відділу та розміщена в нашій группі на Фейсбук.