Заходи до Дня незалежності України, проведені на базі Апостолівського районного історико-краєзнавчого музею, КЗК "Апостолівська районна бібліотека" та КЗК "Апостолівська районна бібліотека для дітей".

2014-08-19

/Files/images/den_nezalejnost/P1130273.JPG

Україна крокує шляхом побудови незалежної держави ось уже 23 роки. Торуючи цю нелегку дорогу, вона добивалась успіху, робила фатальні помилки, раділа і сумувала, йшла вперед і відступала.

Метою наших проведених заходів є - показати, як ми бачимо себе в нашій державі, ким ми є, що для нас є дорогим і чому, що нам потрібно свято берегти і передати, примноживши, своїм нащадкам.

В читальному залі КЗК «Апостолівська районна бібліотека» оформлена виставка-огляд друкованої та періодичної літератури «Є найсвятіше слово на землі. Одне. Високе. Світле: Україна». Читачі можуть ознайомитися з тематичною добіркою літератури про історію рідного краю, про національні та державні символи України.

Відвідувачам бібліотеки пропонуємо скористатися послугами безкоштовного доступу до мережі Інтернет в пошуках інформації про державотворчий процес України, створення незалежної держави та її сьогодення.

В КЗК «Апостолівська районна бібліотека для дітей» проводились уроки державності «Народе мій, пишаємось тобою». Бібліотекар Плотнікова Світлана Станіславівна до заходів залучала учнів 5 – 8-х класів. Діти розширювали та уточнювали знання про державні символи України та історію їх створення, розвивали навички поводження з комп’ютером, а саме знаходити відповіді на вікторину. З цікавістю слухали легенду про походження українських земель.

В Апостолівському районному народному історико-краєзнавчому музеї з дітьми Апостолівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія» була проведена виховна година «Про Україну з префіксом най» з переглядом відеоматеріалів. Мета проведення виховної години: Формувати різнобічні уявлення про Україну, інтерес до навколишнього світу та пізнавальної діяльності; викликати позитивні емоції; виховувати почуття любові та поваги до своєї Батьківщини; прищеплювати бережливе ставлення до природи,почуття прекрасного .

Завідувачка музею Хомич З.І. ознайомила дітей з нашою Батьківщиною - однією з найбільших європейських держав: з історією її виникнення,з культурою пращурів українців – східних слов’ян; з найстарішим і найкрасивішим містом столицею України Києвом; з найбільшою річкою Дніпром; з найдивовижнішими природними об’єктами: українськими Карпатами ,заповідником «Асканія-Нова», озерами Світязь та Синевир. Крім цього,присутні дізнались ще багато цікавого. Зокрема: про найвище дерево модрину, висотою 54 метри, найстарішого 1300-річного дуба, про найвищого птаха журавля сірого, найбільшого звіра зубра і ін..

Розповідь супроводжувалась переглядом відеоматеріалів, які підготувала бібліограф КЗК «Апостолівська районна бібліотека» Приймак С. Ю.

Захід завершився діалогом. Діти розповідали про символи України,гімн,про сьогодення українського народу. /Files/images/den_nezalejnost/DSCN3773.JPG/Files/images/den_nezalejnost/DSCN3776.JPG/Files/images/den_nezalejnost/P1120264.JPG/Files/images/den_nezalejnost/P1120266.JPG