"Біль і крик душі під знаком Чорнобиля" (до 35-річниці від Дня Чорнобильської трагедії)

2021-04-21

/Files/images/IMG_20210414_162642.jpg

26 квітня 2021 року виповнюється 35 рік з дня однієї з найстрашніших катастроф в історії людства — аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме людей. Чорнобильське лихоліття залишиться навіки в пам’яті тих, хто пройшов горнило Чорнобиля. Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім, хто взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться зі сторінок історії, не згасне у віках.

/Files/images/IMG_20210414_162659.jpg

Виставка підготовлена провідним бібліотекарем інформаційно-краєзнавчого відділу Байрак Л.І.