«Твори написані серцем» (до 115-річчя від дня народження Оксани Дмитрівни Іваненко (1906-1997) української письменниці, перекладачки - 13 квітня)

2021-04-08

/Files/images/Oksana_Ivanenko.jpg

Письменниця Оксана Дмитрівна Іваненко — автор багатьох книжок: літературних казок, реалістичних оповідань і повістей, творець біографічних романів про життя і творчість класиків української літератури. Усе життя Оксана Дмитрівна дружила з наукою. Навіть більшість її казок — результат копіткої праці письменника і вченого. Про неї можна сказати, що вона відкривала минуле століття і завершила його, проживши 91 рік. Першу свою казку Оксана Дмитрівна Іваненко написала у шість років. Казка була вміщена в домашньому рукописному журналі "Гриб", який дівчинка сама й "редагувала". Пізніше її дитячі повісті з'являлися в рукописному журналі, який виходив у гімназії.

Більш детальну інформацію ви маєте змогу дізнатися переглянувши відео-презентацію, яку підготувала бібліотекар відділу абонементу Тимошенко В.С.